אורך חיים בריא

בריאותאוכל בריא

ככה תנהלו אורח חיים בריא בכמה צעדים פשוטים – שווה קריאה!

אהלן!
זה שוב אנחנו ממועדון ספורטלנד. רצינו להכניס אתכם לקצב, ולכן אספנו 5 טיפים מצוינים לאורח חיים בריא.
נכון, השגרה העמוסה מקשה עלינו לנהל אורח חיים בריא, אבל חשוב לדעת שהכל בראש! לדברים שבאמת חשובים לנו, נמצא זמן – גם אם אנחנו מאוד עסוקים.
איך עושים את זה?
 מקבלים החלטה
 מנהלים יומן ומתעדים
 מגדירים יעד
 משתפים אנשים קרובים כמו בני משפחה
 מתחילים – היום ואפילו עכשיו!

 

5 טיפים (נוחים) לניהול אורך חיים בריא

אם תשאלו אנשים מהו אורח חיים בריא, כל אחד יגיב אחרת. חלקם סבורים שעל ידי תזונה נכונה הם מנהלים חיים בריאים יותר, חלקם על ידי פעילות ספורטיבית, שמירה על שלוש ארוחות ביום ואצל אחרים המאמצים הקטנים כמו לעלות מדרגות ברגל במקום במעלית מתפרש כניהול אורח חיים בריא. כמובן שהכל עניין של השקפה ואיזה תוצאות תרצו להשיג, ובזה נתמקד בכתבה.

להתחיל בקטן
שינויים דרסטיים לרוב אינם מחזיקים לאורך זמן, ולכן כדאי להתחיל בקטן. לדוגמה להירשם למועדון ספורט, להחליף את המתוקים בפירות או תמרים, להחליף שתייה מתוקה במים וכך הלאה. זכרו – דווקא השינויים הקטנים מקנים לנו הרגלים שבסופו של דבר הופכים לאורח חיים.
למצוא פעילות ספורטיבית שאוהבים
הרבה פעמים אנשים מנסים להכניס לחייהם אימוני כושר, מנסים פעילות מסוימת כמו ריצה ומגלים שזה לא מתאים להם, מפסיקים וחבל. זו הסיבה שחשוב למצוא פעילות שמתאימה לכם ספציפית, ליכולות הגוף לשגרת החיים, ולא חסרות אפשרויות. לדוגמה חוגי ספורט מגוונים שנחשבים לקלים כמו פילאטיס, יוגה, עיצוב וחיטוב ואפילו בניית תוכנית אימון אישית בהתאם ליכולות עם מאמן. כמובן שגם שחייה יכולה להיות מעולה למי שלא מתחבר לאימוני כוח.

לגייס את בני המשפחה
ניהול אורח חיים בריא דורש סיוע מהסביבה ושיתוף פעולה, במיוחד אם נרצה לשנות הרגלים של תזונה ולהכניס ללוז אימוני כושר. לדוגמה, אפשר לשוחח עם בני המשפחה על שינויי התזונה בבית או להירשם למועדון ספורט המציע מנוי לכל המשפחה וללכת יחד לאימונים.

לתעד כל שינוי ביומן
עוד משהו שמאוד עוזר לנהל אורח חיים בריא הוא ניהול יומן. נוכל לקבוע ביומן את אימוני הכושר שלנו ולשלב עם העבודה והשגרה העמוסה. לדוגמה, ללכת לאימון בוקר לפני העומס או לסגור את היום עם אימון טוב. בכל מקרה, כשהאימון מתועד ביומן, קל לנו לפנות זמן ולעמוד ביעדים שהצבנו.

להתחיל – היום ואפילו עכשיו!
הקושי הראשוני הוא להתחיל… מכירים את המשפטים "אחרי החגים", "מחר" וכו'. הם למעשה סוג של דחייה, ולכן חשוב לקבל החלטה מהירה, וכמו שאמרנו להתחיל בקטן בדברים שבאמת נוכל להתמיד בהם, כמו לבחור אימון כושר שמתאים ליכולות שלנו.

בהצלחה!

פוסטים נוספים

ספורטלנד

מועדון ספורט

  השילוש הקדוש שיכניס אתכם לכושר דווקא במועדון ספורט מועדון ספורט או חדר כושר, מה יגרום לך להיכנס לכושר? אהלן! אנחנו לא רוצים להלחיץ, אבל

ספורטלנד

פעילות גופנית

מספר דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים פעילות גופנית אהלן! זהו… החלטתם להתחיל פעילות גופנית, אולי גם להוציא את נעלי הספורט שהעלו אבק ולקנות בגדי ספורט

שעות פעילות:
א׳-ה׳ 05:30-22:00
ו׳ – 05:30-17:00
ש׳- 10:00-18:00

מה אתה מחפש?

הקלידו שאלת חיפוש

החיפוש יתבצע מיד

Open chat
היי,אנו זמינים גם בוואטסאפ
היי,
איך אני יכול לעזור לך?
דילוג לתוכן