אודות

אודות קאנטרי ספורט לנד חדרה:

 

מועדון כושר ברמה אחרת,

מגוון פעילויות ספורט

הקאנטרי הינו מועדון כושר ובריאות ברמה גבוהה, במועדון ניתן להשתלב במגוון פעילויות ספורט שונות ומגוונות. הקאנטרי נותן מענה לכל הגילאים ילדים, בני נוער, צעירים, מבוגרים  ובני הגיל  השלישי.

במקום חדר כושר בעיצוב ייחודי, המתקנים באיכות מעולה והמגוון עשיר.

מדריכי הכושר נותנים מענה מקצועי ואדיב לכל המתאמנים, מסייעים בתפעול המכשירים ובונים תכניות אימון לכלל המתאמנים, כמו כן, ניתן לרכוש אימונים אישיים לעבודה פרטנית.

סטודיו חוגים חדיש בו מתקיימים מגוון רחב של חוגים בהדרכות מורים מהטובים בתחום.

מהבריכה בקאנטרי ניתן ליהנות בכל ימות השנה, הבריכה מקורה ומחוממת בחורף ומתאימה לשחייה עבור ילדים ומבוגרים כאחד, אנו מקפידים על איכות מים גבוהה עפ"י כל התקנים המחמירים ביותר בתחום.

במרכז הספא החדש שלנו – סאונה רטובה, בריכה הידרותרפית (33 מעלות), בריכת זרמים (38 מעלות) ואפשרות לעיסויים בתשלום סמלי נוסף!

במקום מתנהל בית ספר לשחייה ocean  הנותן מענה לכל הגילאים!!

בתום האימון עומדות לשרות המתאמנים מקלחות מפוארות שהופכות את החוויה למושלמת.

במלתחות גברים ונשים (מופרד) ישנה סאונה אינפרא אדום המשפרת את זרימת הדם, תורמת לסילוק רעלים משפרת את פעילות מערכת החיסון, הסאונה מבטיחה את אותו אפקט רק בלי החום, ישר לרקמות.

במתחם קיים גם חדר מלח בריאותי, חדר המלח הוא חדר טבעי ונקי מאלרגנים, הבנוי מלבני מלח שנחצבו מכרות מלח ממעבה האדמה באירופה ומנצל את תכונות המרפא עתיקות היומין של המלח ליצירת אתר מרפא ופלא לגוף ולנפש. המליחות הגבוהה באוויר מנטרלת השפעות חיצוניות מזיקות ומומלצת לטיפול וריפוי בעיות בריאותיות שונות ובעיקר בעיות של דרכי הנשימה.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהמקצוענות, האיכות והאווירה הייחודית.

טלפונים: 050-2933332, 04-6899388

TOP